Darowizna

Wszystkie osoby, którym zależy na rozwoju Ludowego Klubu Sportowego „POLONIA” Ząbkowice Śląskie, mogą wspomóc finansowo naszą działalności przyczynić się do kontynuowania naszego dzieła.

Nawet najmniejsza kwota będzie kolejną cegiełką do rozwoju kultury fizycznej i sportu naszej społeczności.

Jak prawidłowo i prawnie przekazać darowizny na rzecz stowarzyszenia? To bardzo proste !

Darowizny odliczane od podatku od podatników:

• podatku dochodowego od osób fizycznych PIT;

• podatku dochodowego od osób prawnych CIT,

można przekazywać na rzecz LKS Polonia, przez co bez dodatkowych kosztów mogą Państwo wspierać rozwój sportowy młodzieży i seniorów naszego klubu.

Celem odliczenia darowizny od podatku należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy organizacji pożytku publicznego. Poniżej dane ząbkowickiego klubu:

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej

Ludowy Klub Sportowy

"POLONIA"

Osiedle XX-lecia 44/18

57-200 Ząbkowice Śląskie

e-mail: polonia_zabkowiceslaskie@interia.eu

--------------------------------------------------------------------------------

Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich

konto bankowe: 39 95330004 2001 0018 3569 0001

w tytule koniecznie należy wpisać:

Darowizna na rzecz LKS Polonia Ząbkowice Śląskie”

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !

Darowizna może mieć również formę rzeczową np. piłki, stroje piłkarskie, sprzęt treningowy itp.

W razie pytań prosimy o kontakt 723 468 383

lub odsyłamy na stronę www.poradnik.ngo.pl/darowizny,

gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o darowiznach

przekazywanych na rzecz stowarzyszeń.

Wiadomości (utwórz nową)