V Memoriał im. Tomasza Zabawy za nami

W dniu dzisiejszym seniorzy wzięli udział w V Memoriale im. Tomasza Zabawy organizowanym przez Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Rywalizowały cztery drużyny: Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Pogoń Duszniki Zdrój, Ślęża Ciepłowody i Polonia Ząbkowice Śląskie. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym po 45 min. każdy.

Wyniki:
półfinał nr 1: Ślęża Ciepłowody - Pogoń Duszniki Zdrój 1:1 k. 3:4
półfinał nr 2: Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Polonia Ząbkowice Śląskie 4:1 (bramka: Arkadiusz Chrzanowski )
mecz o III miejsce: Polonia Ząbkowice Śląskie - Ślęża Ciepłowody 3:1 (bramki: Arkadiusz Chrzanowski , Przemysław Madej )
FINAŁ: Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Duszniki Zdrój 0:0 k. 4:5

I miejsce: MKS POGOŃ Duszniki-Zdrój
 II miejsce: Zamek Kamieniec Ząbkowicki
 II miejsce: Polonia Ząbkowice Śląskie
 IV miejsce: Ślęża Ciepłowody

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Arkadiusz Sadowski (Zamek)
Królem strzelców został Arkadiusz Chrzanowski (Polonia)

Skład: Marcin Wolan, Przemysław Madej, Tomasz Cisak, Tomasz Ryng, Tomasz Kaczorowski, Sebastian Iwasiuta, Marcin Poręba, Arkadiusz Chrzanowski, Michał Ptasiński, Krzysztof Cupiał, Paweł Cisak, Paweł Radożycki, Radosław Tarach, Patryk Kowalski, Łukasz Lisiecki, Jacek Filipiak